360 prezentacie

360

Položka
Položka
Položka

Prvé dni a mesiace u nás.

Začiatky v podnikaní sú ťažké. Preto je tu RE/MAX ! Veľa podnikateľov to po pár týždňoch alebo mesiacoch vzdá. Postaviť sa na vlastné nohy nie je jednoduché. My Vám ale ponúkame pomocnú ruku - staňte sa realitným maklérom v sieti RE/MAX a sila našej značky bude od prvého dňa pracovať pre Vás. Právne minimum, vedomosti o realitnom trhu a obchodné zručnosti získate vďaka našej RX Akadémii

Prevádzkar pohostinstva, pracovník banky, predavač v rodinnej firme, mamička na materskej, obchodný zástupca, asistentka ale aj majiteľ veľkej firmy alebo inštruktorka spinningu ... nielen tým boli najlepší makléri predtým, než prišli do RE/MAX. Nezáleží nám na veku, pohlaví ani počte titulov. Pridajte sa k nám !

Dôležité je chcieť... To ostatné Vás naučíme !

Ako začať, aby sa mi investovaný čas a úsilie vrátilo čo najskôr? Noví kolegovia, nové prostredie, nové vedomosti. Neistota? Nie je nutná, štart vám maximálne uľahčíme:

  • Cieľom úvodného školenia je získanie znalostí potrebných pre začatie podnikateľskej činnosti v realitách, získanie orientácie a zoznámenie s aktivitami.
  • Súčasťou školenia je aj online tréning Realitný profesionál, ktorý sa v maximálnej možnej miere zameriava na budovanie obchodu a dlhodobých vzťahov s klientmi. Je postavený na praktických znalostiach, preto väčšinu zručností, ktoré sa budete učiť, budete ihneď aplikovať v praxi. Tréning "Realiný profesionál" zakončíte skúškou vedomostí a zručností. Ak budete úspešný, obdržíte certifikát Realitný profesionál.
  • Od nástupu do kancelárie budete mať k pozícii detailný popis aktivít a činností na prvé štyri mesiace. Tomuto manuálu hovoríme "Cesta k úspechu" a podľa nás je skvelý.
  • Intenzívny tréning online. Málo času na štúdium? Okrem klasických školení môžete zdarma svoje zručnosti zdokonalovať aj pomocou webinárov a tiež e-kurzov, ktoré sú na intranete dostupné nepretržite a online. Nemusíte teda nikam cestovať, všetko môžete pohodlne absolvovať aj na tablete a telefóne.