Prečo sme iní ako ostatní?

08.04.2022

Nielenže sa maximálne snažíme uspokojiť našich klientov, ale takisto sa staráme aj o našich kolegov. My v RE/MAX sme všetci jedna veľká rodina a vždy ťaháme za jeden povraz. V dobrom aj v zlom. Aj keď sa nám darí, ale aj vtedy, keď sa nám nedarí. V jednote je sila a naša sila sa nesústredí iba na domácom trhu, ale po celom svete.

Ak vás baví obchodovanie a práca s ľuďmi, možno by sa vám páčila predstava pracovať u nás - v RE/MAX, a to buď ako realitný maklér alebo ako franšízista s vlastnou realitnou kanceláriou vo vašom meste.

Nemáte skúsenosti v oblasti realít?

Nevadí, stačí, ak máte chuť a motiváciu uspieť. Pod krídlami silnej značky a svetového lídra na trhu s realitami sa nemusíte ničoho báť. U nás sa vždy budete mať o koho oprieť. Už na začiatku absolvujete vstupné školenia, na ktorých sa oboznámite so všetkým podstatným, čo budete na začiatok potrebovať. Následne budete mať poruke vlastného mentora, ktorý vás usmerní a poradí.

A to nie je všetko!

Potrebné know-how už od začiatku nadobudnete vďaka prepracovanému systému vzdelávania. Čakajú na vás rôzne školenia v oblasti obchodu, predaja a predovšetkým realít. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na podporu v oblasti marketingu, IT a práva.

Práca v RE/MAX však nie je pre každého! Realitní makléri a franšízisti u nás nerastú ako huby po daždi. U nás rozhoduje kvalita, nie kvantita! Preto veľmi dbáme o to, aby v našom tíme boli cieľavedomí, schopní, agilní, spoľahliví a zodpovední ľudia. Práca v realitách a zvlášť u nás si vyžaduje disciplínu, profesionalitu s podporou etických a morálnych zásad.

V prípade, že vás už vaša súčasná práca nebaví a potrebujete zmenu, využite našu ponuku spolupráce. Ozvite sa nám!