Urobte prvý krok k vlastnému podnikaniu.

21.04.2022

Máte v sebe podnikateľského ducha? Chcete pracovať a zarábať na seba?

Zahoďte za hlavu obavy z "niečoho" nového a staňte sa jedným z nás! S RE/MAX máte istotu, že za vami bude stáť pravý líder, motivátor a predovšetkým partner, ktorý vzájomnú spoluprácu stavia na pevných základoch, férovosti a spoľahlivosti.

Samozrejme, strach z nepoznaného, či z neúspechu a predovšetkým z finančného a časového zaťaženia je u každého na mieste. Avšak kým to neskúsite, nikdy nebudete vedieť, či práca, ktorú u nás zažijete nie je tým pravým zmyslom vášho kariérneho života.

Na začiatku musí byť odvaha, odhodlanie a viera, že za vaším prvým krokom, budú nasledovať ďalšie a ďalšie, ktoré vám prinesú úspech, finančnú nezávislosť, spokojnosť a naplnenie.

Ďalšou z obáv, ktoré vás môžu prenasledovať je napríklad nedostatok alebo úplná absencia skúseností s predajom nehnuteľností. To však nevadí. V súčasnosti môže hocikto pracovať hocikde, a to bez toho, aby mal prax alebo vzdelanie v danom odbore. Dôležitá je chuť a motivácia uspieť.

Medzi našimi kolegami, či už ide o franšízistov (majiteľov realitných kancelárií) alebo realitných maklérov, nájdete manažérov, obchodníkov, personalistov, podnikateľov i živnostníkov, ktorí sa pred vstupom do RE/MAX venovali iným činnostiam. A zvládli to!

Kľúčom k ich úspechu bola a stále je vytrvalosť, cieľavedomosť a vedomie, že so silným partnerom, ktorý vždy pomôže a poradí, dokážu napĺňať svoje osobnostné a pracovné ciele.

Pracovať v RE/MAX takisto znamená pracovať naplno. Ak ste človek, ktorý hľadá zmenu, chce byť užitočný pre seba, pre nás i pre ostatných, ozvite sa nám a my sa s vami radi stretneme a porozprávame o vašej kariére v RE/MAX. Urobte prvý krok, to ostatné vás naučíme!