Začnite písať svoj príbeh s RE/MAX. Tu a teraz!

10.01.2020

Novým rokom prichádzajú aj predsavzatia, ktoré sa nám nie vždy podarí dodržať. Prvý mesiac už máme za sebou a to, či bol úspešný alebo nie, musíte najlepšie vedieť vy. Ak však cítite, že máte naviac a že chcete zmeniť svoj kariérny život, urobte to! Tu a teraz!

Začnite myslieť na svoju budúcnosť a zarábajte sami na seba. Prečo? Lebo si to zaslúžite!

Aby tieto slová nezneli ako klišé, ktoré ste už možno počuli viackrát, ponúkame vám možnosť sebarealizácie v podobe podnikania vo vlastnom, avšak s podporou a asistenciou skutočného lídra. Spoločnosť RE/MAX je najväčšia a najvýznamnejšia sieť realitných kancelárií na svete. Už desiatky rokov sa usilujeme sprostredkovať kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností pre našich klientov tak, aby boli maximálne spokojní. Všetci naši kolegovia, franšízisti (majitelia licencie realitnej kancelárie) a realitní makléri sme jedna veľká rodina, ktorá sa neustále podporuje, usmerňuje, motivuje a formuje. Bude pre nás cťou, ak sa aj vy stanete jedným z nás a urobíte náš tím hodnotnejším a úspešnejším.

Prečo by ste si mali vybrať podnikanie v realitách?

Pretože obchod s realitami je v kurze. Ľudia neustále predávajú, prenajímajú a kupujú nehnuteľnosti. Aj u nás na Slovensku, predovšetkým v tomto období, je obchodovanie s nehnuteľnosťami veľmi výhodné. Cenovky bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností sú rekordne vysoké. "Black Friday" je v tomto segmente v nedohľadne a predpoklad slušného odmeňovania je naozaj reálny.

Neodkladajte túto príležitosť na neskôr, aby sa z nej nestalo len ďalšie z mnohých predsavzatí, ktoré ste nesplnili. Ak potrebujete zmenu a chcete ju dotiahnuť do úspešného konca, zahoďte strach, naštartujte sa pre nové veci a začnite písať svoj nový príbeh.

My budeme pri vás. Naučíme vás všetko potrebné, pomôžeme vám popasovať sa s každým problémom a sami sa presvedčíte, že spolupráca s nami je skutočne výnimočná. Na oplátku od vás budeme vyžadovať zodpovednosť, spoľahlivosť a schopnosť ukázať, že chcete byť ozajstným profesionálom v tomto "fachu".

Začať môžete už teraz! Stačí, ak naberiete odvahu a ozvete sa nám. Už teraz sa tešíme...